Бізнес і благодійність. Переваги бізнесу займатися благодійністю на прикладі Google Ads Grant

В наш час бізнесу важливо використовувати всі можливості для обходу конкурентів. Благодійність може стати ключовим моментом для невеликих компаній. За допомогою нашої компанії MiySite ви зможете отримати грант від Google для вашої благодійної організації.

Що надає Google Ads Grant?
Ви отримуєте 10 000 доларів щомісяця для реклами вашого благодійного фонду у пошуковій системі Google по всьому світу. Зв'язати бізнес з благодійним фондом — це справа техніки. Звичайно, Google контролює використання коштів, тому ви можете допомагати своєму бізнесу, але не прямо. Але, оскільки ви можете отримувати бюджет на рекламу на 10 000 доларів щомісяця, що складає 120 000 доларів на рік, це може бути великою перевагою для вашого бізнесу порівняно з конкурентами.

Нюанси використання гранту від Google
При стандартній настройці - вартість кліку не перевищує 2 долари, але є варіанти, як отримувати рекламу за будь-яку вартість і конкурувати за найбільш високочастотними запитами в найдорожчих географічних областях за 25 доларів за клік. Ви не можете просто "прямою" рекламою пропонувати свій товар чи послугу на сторінці фонду, але є варіанти, як можна використовувати все законно й отримувати результати. Наша компанія MiySite.com допоможе вам з усіма роботами з Google Ads Grant.
Miysite.com - сервіс по роботі з google ads grant
Залиште заявку на консультацію, і ми вам зателефонуємо.
Розкажіть нам трохи про себе та свою організацію, а також будь-які гострі запитання, щоб ми могли швидко зв’язатися з вами та надати найкращу інформацію для вашої ситуації.

Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення

* У Вас є документи благодійної організації?
* У Вас підключений Google Ads Grant?
* Як Ви дізнались про нашу компанію?

З усіх питань зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:


E-mail: infomiysite@gmail.com
Телефон: +380660794544

© All Right Reserved. MiySite company Inc.
e-mail us: infomiysite@gmail.com
Made on
Tilda