Основні помилки в облікових записах Google Ad Grants
Інформація Google Ad Grant - вражаючий ресурс для некомерційних організацій. Він забезпечує їх безкоштовною рекламою вартістю до 10 000 доларів на місяць, що дозволяє їм привернути більше уваги до свого сайту та місії. Однак для того, щоб отримати грант, вони повинні дотримуватися суворого набору правил; будь-яке порушення може призвести до того, що вони будуть вилучені з програми гранту від Google. Управління обліковим записом Ad Grant відрізняється від типового облікового запису Paid Ads; існують різні правила, і найкраще повністю скористатися ними.
Помилка №1. Гео на всі країни та території
Ця помилка була помічена в незліченних облікових записах Ads. Нові кампанії за умовчанням використовуватимуть це географічне націлювання, тобто це може бути просто результатом необережності. Однак у багатьох випадках, зокрема в деяких компаніях з керування обліковими записами, це робиться з наміром об’єднати статистику облікових записів. Орієнтація на весь світ – це простий спосіб швидко отримати багато трафіку на веб-сайт і витрачати весь грант щомісяця. Окрім того факту, що це є порушенням політики Google, яке може призвести до призупинення облікового запису , цей тип географічного націлювання часто не підходить для більшості організацій.

Для місцевих організацій майже весь трафік не буде корисним. Для тих, хто хоче розширити свій діапазон, це може включати країни, які вони, можливо, не хочуть керувати, що може призвести до меншої кількості цінних перетворень. Наприклад, хтось в Індії записується на курс, відкритий тільки для американців. Зміна все ще буде задокументована та врахована в Google Ads, однак організація повинна позбутися програми під час внутрішньої обробки.

Реклама повинна бути зосереджена в місцях, які є відповідними для забезпечення того, щоб відвідувачі, залучені рекламою, відповідали цілям.

Помилка №2. Використання ключових слів з одного слова
Ключова відмінність між оголошеннями про витрати та оголошеннями про гранти полягає в тому, що рахунки Ad Grants не можуть використовувати паролі з одним словом (з дуже небагатьма винятками). Це тому, що Google хоче переконатися, що рух, отриманий від Грант реклами є відповідним.

Ці розширені ключові слова будуть відображати численні пошукові запити, більшість з яких не будуть пов'язані з метою вашої організації. Використання окремих ключових слів може бути дорогим, що змушує їх швидко витрачати витрати на грант і залучати значні обсяги щомісячного трафіку. Це фантастично, якщо ви можете використовувати всі гроші гранту, але це не буде корисно, якщо відвідувачі сайту будуть не релевантні.

Ті, хто знає тільки про платні оголошення, можуть не знати, що це суперечить правилам надання гранту, щоб використовувати єдині ключові слова, і це може призвести до закриття облікового запису.

Помилка №3 Відсутність відстеження Analytics
Організації знаходяться в складному становищі, оскільки вони не мають можливості відстежувати аналітику, щоб побачити, наскільки успішні їхні реклами; це особливо важко, враховуючи, що Google вимагає відстежувати принаймні одну конверсію щомісяця, щоб зберегти активність гранту.

Точне відстеження конверсій надає можливість визначити, які конкретні дії здійснюються, коли людина відвідує їх веб-сайт через рекламу Google. Це дозволяє їм точно спрямовувати свої кампанії на потрібну аудиторію, отримуючи максимум від кожного кліку. Щоб переконатися, що вони можуть відстежувати цю інформацію, вони створюють свій власний аналітичний трекер і призначають аналітика, відповідального за кожен рахунок, який вони ведуть.

Помилка №4. Використання стратегії "Максимальна кількість кліків"
Якщо кампанія відносно нова, можна використовувати стратегію "Максимальна кількість кліків", щоб допомогти Google зрозуміти період навчання, однак, в довгостроковій перспективі більш вигідно використовувати стратегію "Максимальна конверсія", щоб побачити більше конверсій від відвідувачів.
Використання стратегії “Максимум кліків” призводить до більшої кількості кліків, але менш значущих відвідувань, що робить витрати менш ефективними. Потрібно використовувати стратегію Максимальні конверсії, оскільки вона визначає пріоритетність корисних відвідувань веб-сайту, а не тільки загальну кількість відвідувачів.

Помилка №5. Призупинення відхилених оголошень
Замість простого призупинення оголошень, які Google відхилив - потрібно вирішити проблему. Без досвіду в облікових записах Google Grant Ads, хтось, ймовірно, не знає про складності їхніх правил. Коли створюються нові облікові записи, ми зазвичай натрапляємо на оголошення, які були відхилені через правила, що вимагають кваліфікації або спеціального схвалення. Ці оголошення повинні бути негайно припинені непідготовленими менеджерами облікових записів, таким чином втрачаючи будь-який потенційний трафік, який вони могли створити!

Працюйте з професіоналами по роботі з Google Ads Grant від сервісу MiySite.com
Сподіваємося, ця стаття допомогла вам уникнути звичайних помилок. Цей список помилок, які можна знайти з обліковим записом Google Ad Grants, не є повним. Навіть якщо ви будете дотримуватися стандартів, це не гарантує, що ваш рахунок Ad Grants буде добре виконувати свою роботу. Для когось, хто не має досвіду в цій сфері, знадобиться багато спроб і помилок, щоб отримати найкращий результат від свого рахунку Ad Grants.

Якщо ви хочете максимально ефективно використовувати свій обліковий запис Google Ad Grants за допомогою експертів, наша команда може допомогти!

Miysite.com - сервіс по роботі з google ads grant
Залиште заявку на консультацію, і ми вам зателефонуємо.
Розкажіть нам трохи про себе та свою організацію, а також будь-які гострі запитання, щоб ми могли швидко зв’язатися з вами та надати найкращу інформацію для вашої ситуації.

Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення

* У Вас є документи благодійної організації?
* У Вас підключений Google Ads Grant?
* Як Ви дізнались про нашу компанію?

З усіх питань зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:


E-mail: infomiysite@gmail.com
Телефон: +380660794544

© All Right Reserved. MiySite company Inc.
e-mail us: infomiysite@gmail.com
Made on
Tilda